آغاز ثبت نام كتابفروشي ها در طرح تابستانه كتاب
20/05/1397 10:32

ثبت نام کتابفروشی ها در طرح «تابستانه کتاب 97» از یک شنبه (21 مردادماه) در سراسر کشور آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومي موسسه خانه كتاب، كتابفروشي هاي سراسر كشور مي توانند از يك شنبه (21 مردادماه) تا شنبه 27 مردادماه با مراجعه به سايت www.ketab.ir نسبت به ثبت نام در طرح تابستانه كتاب 97 اقدام كنند.

نهمين دوره طرح هاي حمايتي از كتابفروشي ها با عنوان (تابستانه كتاب97) از سه شنبه 30 مردادماه در كتابفروشي هاي عضو طرح در سراسر كشور آغاز و در تهران به مدت 7 روز و در ساير شهرها و شهرستان­ ها به مدت 10 روز كتاب هاي تاليفي با كمك هزينه خريد 25درصد و كتاب هاي ترجمه با كمك هزينه خريد 15درصد عرضه مي شود.

گفتني است، حداكثر يارانه اختصاصي به هر كتابفروشي، ميزان و درصد مشاركت كتابفروشي­ ها در تخصيص يارانه بر اساس اعتبار كلي طرح تعيين و قبل از شروع طرح اعلام خواهد شد.

در اين طرح سقف مجاز خريد براي هر خريدار حداكثر 1.000.000ريال (صدهزار تومان)است و مدت زمان تسويه حساب طرح  با كتابفروشي ها، حداقل 6 ماه خواهد بود.

كتابفروشي هاي عضو طرح عيدانه كتاب 1397، جهت تاييد شركت در طرح تابستانه نياز به ثبت نام مجدد ندارند و كافي است با مراجعه به پنل كاربري خود شرايط شركت در طرح را تاييد و اطلاعات خود را كنترل و ويرايش كنند.

لازم به ذكر است كه با توجه به محدود بودن بودجه طرح تابستانه كتاب، سقف يارانه پس از تعيين و اختصاص افزايش نخواهد يافت. بنابراين كتابفروشاني كه تمايل دارند پس از پايان اعتبار به صورت مشاركتي و با پرداخت 50 درصد يارانه، فروش را ادامه دهند آمادگي خود را اعلام كنند.