مدير روابط عمومي و اطلاع‌رساني هفته كتاب منصوب شد
18/07/1397 9:54

دبیر بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با صدور حکمی مرتضی بریری، مدیر روابط عمومی موسسه خانه کتاب را به عنوان مدیر کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی هفته کتاب منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومي موسسه خانه كتاب به نقل از ستاد خبري بيست و ششمين دوره هفته كتاب جمهوري اسلامي ايران، بر اساس حكم صادرشده مرتضي بريري به عنوان «مدير كميته روابط عمومي و اطلاع رساني بيست و ششمين دوره هفته كتاب جمهوري اسلامي ايران» منصوب شد.
در متن حكم نيكنام حسيني پور آمده است:
«نظر به ضرورت برنامه‌ريزي و اطلاع‌رساني دقيق فعاليت‌هاي هفته كتاب جمهوري اسلامي ايران به موجب اين حكم به سمت «مدير كميته روابط عمومي و اطلاع رساني بيست و ششمين دوره هفته كتاب جمهوري اسلامي ايران» منصوب مي‌شويد.
اميد است با بهره‌گيري از نظرات اعضاي شوراي رسانه‌اي اين دوره از هفته كتاب و برنامه‌ريزي هدفمند در كميته روابط عمومي و اطلاع رساني، با استفاده از ظرفيت‌هاي موجود در موسسه خانه كتاب، معاونت‌هاي تخصصي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و تعامل با سازمان‌ها، نهادها و تشكل‌هاي عضو ستاد برگزاري هفته كتاب و همچنين تعامل سازنده با رسانه‌هاي كشور اعم از مكتوب، خبرگزاري‌ها، راديو و تلويزيون، سايت‌هاي خبري و رسانه‌هاي نوين و همچنين خبرنگاران پُر تلاش، توانمند و اثرگذار حوزه كتاب و فرهنگ، در اجراي سياست‌هاي ابلاغي شوراي سياست‌گذاري بيست و ششمين دوره هفته كتاب در زمينه اطلاع رساني موفق باشيد.»
بر اساس اين گزارش، روابط عمومي موسسه خانه كتاب مسئوليت روابط عمومي بيست و ششمين دوره هفته كتاب جمهوري اسلامي ايران را بر عهده دارد.
بيست و ششمين دوره هفته كتاب جمهوري اسلامي ايران با شعار «حال خوش خواندن» از تاريخ 24 آبان تا 1 آذر ماه در سراسر كشور برگزار مي‌شود.