برگزاری آئین دوسالانه انتخاب کتاب استان کهگیلویه و بویر احمد
09/09/1397 10:58

آئین دوسالانه انتخاب کتاب سال استان کهگیلویه و بویراحمد در بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب، آئین دوسالانه انتخاب کتاب سال استان کهگیلویه و بویر احمد با همکاری موسسه خانه کتاب و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان در بهمن ماه سال جاری برگزار می شود. 

نویسندگان بومی استان که از دی ماه ۱۳۹۵ تاکنون آثاری را در هر زمینه منتشر کرده‌اند می توانند آثار خود را به دبیر خانه این آیین ارسال کنند. همچنین، نویسندگان و محققان داخلی و خارجی که آثاری را از دی‌ماه ١٣٩٥ تاکنون دربارۀ استان کهگیلویه و بویراحمد منتشر کرده اند می توانند در این آئین شرکت کنند. نویسندگان غیر بومی که در زمان خدمت خود در استان کهگیلویه و بویراحمدآثاری را منتشر کرده‌اند نیز می توانند آثار خود را برای شرکت در دوسالانه آیین انتخاب کتاب سال استان کهگیلویه و بویراحمد ارسال کنند. 
آثاری که از دی ماه ١٣٩٥ تاکنون درباره استان کهگیلویه و بویراحمد از سوی نویسندگان بومی و پژوهشگران داخلی و خارجی منتشر و چاپ شده اند در این دوره مورد داوری قرار می گیرند. 
 ارسال ٣ نسخه از هر عنوان اثر را به دبیرخانه دوسالانه این آئین الزامی است و آخرین مهلت ارسال آثار تا ٢٥ دی سال جاری است و بررسی و داوری آثار ارسالی نیز از اول تا هشتم بهمن ماه ٩٧ انجام می شود.  
علاقمندان می توانند آثار خود را به نشانی یاسوج، میدان معلم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، واحد نشر ارسال کنند.