فراخوان شركت در جشنواره استاني كتاب خراسان جنوبي
13/09/1397 13:26

سومین جشنواره استانی کتاب خراسان جنوبی فراخوان داد.

به گزارش  روابط عمومي موسسه خانه كتاب، سومين جشنواره استاني كتاب خراسان جنوبي با هدف شناسايي و معرفي كتاب هاي برتر، كمك به اعتلاي سطح دانش و فرهنگ مكتوب استان، حفظ اصالت، استقلال و هويت فرهنگي، حمايت و تشويق پديدآورندگان متعهد و متخصص كتاب برگزار مي‌شود.

آثار ارسالي بايد در بازه زماني مهر 96 تا پايان آذر 97 براي اولين بار چاپ و منتشر شده باشند و اين آثار شامل تاليف، ترجمه،‌ گردآوري، احيا، تصنيف و تصحيح متون است و پديدآورندگان استاني صاحب اثر  بايد ساكن استان باشند و پديد‌آورندگان صاحب اثر كه در رابطه با استان خراسان جنوبي تاليفاتي داشته باشند، مي توانند آثار خود را به دبيرخانه جشنواره ارسال كنند

 همچنين، آثار ارسالي در همه موضوعات مورد پذيرش بوده و اين آثار برگشت داده نمي‌شود و دبيرخانه جشنواره مجاز است از آثار منتخب ارسالي براي مقاصد فرهنگي، هنري و اقتصادي استفاده كند.

گفتني است، به آثاري كه با محورها و موضوعات فراخوان همخواني نداشته باشند؛ ترتيب اثر داده نمي شود و دبيرخانه جشنواره، تعهدي در قبال برگشت و ارسال آثار نخواهد داشت.

علاقمندان مي توانند علاوه بر تكميل فرم درخواست شركت در جشنواره، ۳ جلد از كتاب به همراه كپي شناسنامه و كارت ملي مولف به همراه يك قطعه عكس به دبيرخانه جشنواره ارسال كنند.

آخرين مهلت ارسال آثار و فرم شركت در جشنواره به همراه مدارك، اول دي ‌سال جاري است و اختتاميه همزمان با هشتم اسفند برگزار خواهد شد. لازم به ذكر است كه به آثاري كه بعد از تاريخ مذكور دريافت شوند، ترتيب اثر داده نمي شود.

شركت كنندگان شهرستان هاي استان خراسان جنوبي مي توانند اثر خود را به همراه مدارك مورد نياز در زمان تعيين شده به اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان محل سكونت خود تحويل دهند.

دبيرخانه سومين جشنواره استاني كتاب خراسان جنوبي در خراسان جنوبي، بيرجند، خيابان شهيد محلاتي، اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان جنوبي، معاونت فرهنگي، كارشناس كتاب واقع است