برنامه های سرای اهل قلم در هفته آخر شهریور ماه
17/06/1398 14:46

سرای اهل قلم موسسه خانه کتاب در آخرین هفته شهریور ماه میزبان پنج نشست تخصصی در حوزه کتاب است.

به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب، نشست های سرای اهل قلم در هفته آینده به شرح زیر است:

نشست نقد و بررسی کتاب« تفسیر تاریخ عاشورا» شنبه 23 شهریور ماه ساعت 16:30 با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا زائری و محسن معینی در سرای اهل قلم برگزار می شود.

همچنین، کتاب«شهدای نینوا» یک شنبه (24 شهریور ماه) ساعت 16:30 با حضور زهیر صیامیان گرجی، ابراهیم صالحی حاجی‌آبادی و رقیه میرابوالقاسمی نقد و بررسی می شود.

از دیگر نشست های سرای اهل قلم در هفته آخر شهریور ماه می توان به نشست نقد و بررسی کتاب «تاریخ مردم‌شناسی و فرهنگ مردم ایران در روزگار پهلوی» اشاره کرد.

این نشست دوشنبه (25 شهریورماه) ساعت 16 با حضور مهرداد عربستانی، نعمت‌الله فاضلی، جبار رحمانی و حمیدرضا دالوند در سرای کتاب موسسه خانه کتاب با همکاری پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار می شود.

سومین جلسه از سلسله نشست های «مسنله فرهنگ» با همکاری دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی راهبردی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز دوشنبه (25 شهریورماه) ساعت 17 با حضور نعمت‌الله فاضلی و سیدمحمد بهشتی در سرای اهل قلم برگزار می شود.

نشست بررسی «جنگ و صلح در ادبیات تعزیه» با همکاری انجمن علمی مطالعات صلح ایران از دیگر نشست هایی است که چهارشنبه (27شهریور ماه) ساعت 16 با حضور لاله تقیان، داوود فتحعلی‌بیگی و جواد رنجبردرخشی‌لر در سرای اهل قلم برگزار می شود.

سرای اهل قلم در خیابان انقلاب، خیابان فلسطین جنوبی، کوچه خواجه نصیر پلاک ۲ واقع است.

سرای کتاب در خیابان انقلاب اسلامی، بین فلسطین و برادران مظفر، پلاک۱۰۸۰، طبقه منهای دو واقع است.