خانه کتاب - _1CONTENT
خانه کتاب |صفحه اصلی|راهنمای خرید|تماس با ما|
دریافت دستگاه کارت خوان

باتوجه به اینکه «بانک شهر» از سوی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان بانک عامل در فعالیت های حوزۀ کتاب تعیین شده است، به منظور استفاده از امکانات و تسهیلات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از طریق اين بانك و امکان فروش کتاب با بن کارت خرید کتاب، ناشران و کتابفروشی های محترم می-توانند برای دریافت دستگاه کارت خوان (pos) «بانک شهر» درخواست خود را در سایت خانه کتاب ثبت نمایند.
برای این منظور، اگر در سایت خانه کتاب عضو هستید، با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سایت شده و اقدام به ثبت نام نمایید. در غیر این صورت، ابتدا به عنوان ناشر یا کتابفروشی ثبت نام نمایید، پس از تایید عضويت شما توسط خانه کتاب، می توانید درخواست خود را برای دستگاه کارت خوان ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست، اطلاعات شما مورد بررسی قرار گرفته و پس از تایید برای نصب دستگاه اقدام خواهد شد.

اگر در سایت خانه کتاب عضو هستید کلید ورود را بزنید و با همان ایمیل و کلمه عبور وارد شوید در غیر اینصورت لطفا کلید ثبت نام را بزنید.

اگر قبلا در طرح کتابفروشی به وسعت ایران ثبت نام کرده اید با همان نام کاربری و کلمه عبور می توانید وارد شوید

 

لطفا فقط از مرورگر فایرفاکس برای استفاده از سیستم استفاده نمایید.

برای دریافت این مرورگر روی لینک روبرو کلیک کنید. موزیلا فایرفاکس (Mozilla FireFox)

تلفن تماس واحد پشتیبانی: (ساعت پاسخ گویی 9 تا 17)

02166962330

 

 ورود   |   ثبت نام 

 

[ بازگشت ]

         همراه کتاب شوید

 

 02166962330

ساعت کاری

شنبه 9 الی 17

پنجشنبه 9 الی 13

وب سایت کتاب. آی آر فعالیت خود را از سال 1377 به منظور جمع آوری اطلاعات کتاب های منتشره در کشور آغاز نموده است و پس از گذشت 17 سال توانسته جامع ترین بانک اطلاعاتی کتاب در کشور باشد و در آبان94 کتاب های این سایت از مرز یک میلیون عنوان گذشت و توانست جامع ترین سایت کتاب در کشور شود ما با پیاده سازی به روز ترین تکنولوژی های دنیا کلیه کتاب های منتشر شده در کشور را پس از ورود به بازار در این سایت قرار میگیرند. همچنین از سال 94 امکان خرید مستقیم کتاب از ناشر در سایت فراهم گردید که در این صورت خریداران می توانند تمام کتاب های خود را در زمینه های کودک و نوجوان، کمک آموزشی، دانشگاهی، عمومی، .....

هرگونه کپی برداری از  مطالب سایت بدون کسب مجوز پیگرد قانونی دارد

خدمات مشتریان
کتابخرید اینترتی کتاب