تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ | شناسه مطلب : ۲۵۰۳۶ | تعداد بازدید :

اپليكيشن «قصه‌هاي قرآني» مجموعه‌اي از بازي‌ها و قصه‌هاي تعاملي براي كودكان ۶ تا ۹ سال


اپلیکیشن «قصه‌های قرآنی» مجموعه‌ای از بازی‌ها و قصه‌های تعاملی برای کودکان ۶ تا ۹ سال

مدیرعامل موسسه دانش‌بنیان مهاد با اشاره به فعالیت ۱۵ ساله این موسسه در زمینه تولید بازی، انیمیشن و اپلیکیشن‌های موبایل، گفت: پروژه دانش‌بنیان اپلیکیشن «قصه‌های قرآنی» مجموعه‌ای از بازی‌ها و قصه‌های تعاملی بوده که به ۱۵ زبان بین‌المللی تولید شده است.

به گزارش روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران به نقل از روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، حمید افسری مدیرعامل موسسه دانش‌بنیان مهاد که با اپلیکیشن «قصه‌های قرآنی» در نمایشگاه مجازی قرآن کریم حضور دارند، درباره فعالیت این موسسه اظهار کرد: موسسه دانش‌بنیان مهاد ۱۵ سال است که در زمینه تولید بازی، انیمیشن و اپلیکیشن‌های موبایل فعالیت می‌کند.

وی افزود: کار ایده‌پردازی پروژه دانش‌بنیان اپلیکیشن «قصه‌های قرآنی» از سال ۱۳۹۶ آغاز شد و به تازگی کار نشر آن حتی خارج از کشور انجام شده است؛ تاکنون ۸۰ هزار مخاطب فعال داشته‌ایم و ۲۵۰ هزار مخاطب هم محصول را مشاهده و نصب کرده‌اند

.

مدیرعامل موسسه دانش‌بنیان مهاد گفت: پروژه دانش‌بنیان اپلیکیشن «قصه‌های قرآنی» مجموعه‌ای از بازی‌ها و قصه‌های تعاملی است که به ۱۵ زبان بین‌المللی تولید شده و در حال حاضر در داخل و خارج از کشور در حال انتشار است.

 

افسری تاکید کرد: ویژگی خاص اپلیکیشن «قصه‌های قرآنی» این است که برای کودکان ۶ تا ۹ سال طراحی شده است؛ مخاطب می‌تواند در یک کتاب سه بعدی تعاملی، داستان پیامبران را مشاهده کرده، خودش تعامل کند و به جای پیامبران ماموریت‌ها را انجام دهد و قصه را با نقش‌آفرینی خودش به پایان برساند.

 

وی ادامه داد: شرایطی فراهم شده تا این محصول (اپلیکیشن قصه‌های قرآنی) با ده قصه رایگان در اختیار تمام مخاطبین این اپلیکیشن و کسانی که از نمایشگاه مجازی قرآن کریم بازدید می‌کنند، قرار بگیرد؛ همچنین مخاطبین می‌توانند در بخش مسابقه شرکت کنند و از جوایزی که معاونت نمایشگاه در نظر گرفته، بهره‌مند شوند.

 

مدیرعامل موسسه دانش‌بنیان مهاد خاطرنشان کرد: در اپلیکیشن «قصه‌های قرآنی» ۲۰ قصه وجود دارد؛ همچنین تعدادی مسابقه در درون قصه‌ها وجود دارد؛ ما به‌مناسبت برگزاری این نمایشگاه نیمی از قصه‌ها یعنی ۱۰ قصه را رایگان کرده‌ایم و بخش مسابقه هم براساس همین قصه‌ها برگزار می‌شود.


نظرات کاربران

    نظر خود را درباره این مطلب، با دیگر بازدید کنندگان سایت به اشتراک بگذارید !

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *