تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ | شناسه مطلب : ۲۷۹۹۰ | تعداد بازدید :

ناشران بخش فيزيكي «سي‌وسومين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران» در بخش مجازي هم حضور دارند

طبق اطلاعیه شماره یک نمایشگاه کتاب؛

ناشران بخش فیزیکی «سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» در بخش مجازی هم حضور دارند

ستاد برگزاری «سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» اطلاعیه‌ای ویژه ناشران شرکت‌کننده در بخش فیزیکی و مجازی این دوره از نمایشگاه منتشر کرد.

به گزارش ستاد برگزاری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، به منظور تحقق عدالت فرهنگی، دسترسی همه مردم کشور به کتاب و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی ناشی از ویروس کرونا، ناشرانی که در بخش فیزیکی «سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» به صورت حضور مستقل یا ثبت‌نام موقت اقدام کرده‌اند در نمایشگاه مجازی کتاب نیز شرکت داده خواهند شد. ثبت‌نام این دسته از ناشران در شکل مجازی به صورت پیش‌فرض انجام خواهد شد.

 

همچنین ناشرانی که در نمایشگاه فیزیکی، نمایندگی اعطا کرده‌اند باید در شکل مجازی به صورت جداگانه ثبت‌نام کنند.

 

طبق این اطلاعیه، ناشرانی که تمایل به شرکت در این دوره از نمایشگاه به صورت فیزیکی ندارند می‌توانند صرفا در شکل مجازی شرکت کنند.

 

گفتنی است، «سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ به صورت فیزیکی در مصلای امام خمینی(ره) و به صورت مجازی در سامانه ketab.ir برگزار می‌شود.

 

ثبت‌نام ناشران داخلی برای حضور در «سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» از امروز پانزدهم فروردین آغاز شده و تا هجدهم فروردین ماه ١٤٠١ ادامه خواهد داشت.


نظرات کاربران

    نظر خود را درباره این مطلب، با دیگر بازدید کنندگان سایت به اشتراک بگذارید !

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *