سومین دوره جایزه کتاب سال استان کردستان فراخوان داد | خانه کتاب و ادبیات ایران
17:31 - 1401/04/08 | بازدید 91

سومین دوره جایزه کتاب سال استان کردستان فراخوان داد

سومین دوره جایزه کتاب سال استان کردستان با هدف شناسایی و معرفی کتاب‌های برتر برگزار می‌شود و مهلت ارسال آثار تا ۲۰ مردادماه ۱۴۰۱ خواهد بود.

به‌ گزارش روابط‌ عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان با همکاری خانه کتاب و ادبیات ایران، دبیرخانه هفتمین پایتخت کتاب ایران (سنندج) و موسسه «سروه ی شه مال» کردستان، سومین دوره جایزه کتاب سال استان کردستان را با هدف شناسایی و معرفی نویسندگان، مترجمان و ناشران فعال استان کردستان در سه گروه تالیف، ترجمه و احیای متون برگزار می‌کند.  

 

این جایزه با هدف شناسایی و معرفی کتاب‌های برتر و در راستای حمایت و تشویق مولفان، مترجمان، مصححان و ناشران و ارتقاء فرهنگ جامعه اسلامی، حفظ استقلال و هویت فرهنگی برگزار می‌شود.

 

آثار ارسالی به این جایزه باید در محدوده زمانی سال 1398 تا 1400 با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شده باشند. همچنین ویراست جدید آثار علمی اگر به تشخیص گروه داوری 40 درصد نسبت به ویراست قبلی تغییر کرده باشد، قابل بررسی خواهد بود.

 

بر اساس این فراخوان، هر مولف باید سه نسخه از آثار خود را به دبیرخانه ارسال کند. آثار رسیده به دبیرخانه بازگردانده نخواهد شد. کتاب‌های آموزشی و کمک‌درسی از دایره انتخاب و داوری جایزه کتاب سال خارج می‌شوند.

 

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا 20 مرداد ماه 1401 به دبیرخانه جایزه به نشانی کردستان، سنندج، خیابان توحید، مجتمع فرهنگی و هنری فجر، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 33285261-087 و 33285070-087 تماس بگیرند.

پر بازدیدها
بازدید 661
انتقال سامانه‌های خانه کتاب و ادبیات ایران به زیرساخت جدید

برای مشاهده کلیک کنید

بازدید 568
ایران و لبنان در حوزه ترجمه و تبادل آثار ظرفیت‌های خوبی دارند

برای مشاهده کلیک کنید

بازدید 474
ابعاد فنی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران بررسی شد

برای مشاهده کلیک کنید

بازدید 442
استفاده از تحلیل عقلی در فلسفه مضاف داستان

برای مشاهده کلیک کنید

بازدید 380
رئیس و اعضای شورای سیاست‌گذاری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منصوب شدند

برای مشاهده کلیک کنید