ورود ثبت نام

چهارمین دوره جایزه کتاب سال زنجان فراخوان داد  | خانه کتاب و ادبیات ایران
11:38 - 1401/05/15 | بازدید 196

چهارمین دوره جایزه کتاب سال زنجان فراخوان داد

چهارمین دوره جایزه کتاب سال استان زنجان از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان با همکاری خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، چهارمین دوره جایزه کتاب سال استان زنجان در سه گروه تالیف، ترجمه و احیای متون آثار می‌پذیرد.

بر اساس این فراخوان، آثار منتشر شده مولفان و پدیدآورندگان ایرانی و خارجی در حوزه زنجان‌شناسی، آثار مولفان و پدیدآورندگان زنجانی در تمام حوزه‌ها  که برای نخستین‌بار در سال 1400 با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چاپ شده باشند، می‌توانند در چهارمین دوره جایزه کتاب سال استان زنجان شرکت کنند. ملاک، سال انتشار و شناسنامه کتاب خواهد بود.
 
همچنین ویراست جدید آثار علمی، چنانچه به تشخیص گروه داوری 40 درصد نسبت به ویراست قبلی تغییر کرده باشد، مجدد قابل بررسی خواهد بود و کتاب‌های آموزشی از دایره انتخاب و داوری این دوره از جایزه کتاب سال استان خارج می‌شوند. هر جلد از کتاب‌های دوره‌ای نیز در صورت استقلال محتوایی، حکم یک کتاب مستقل را دارد، در غیر این صورت بررسی کتاب منوط به ارائه نیمی از مجلدات است.
 

کتاب باید دارای برگه اعلام وصول باشد و هر مولف باید دو نسخه از اثر خود را جهت شرکت در فرآیند داوری حداکثر تا 31 مردادماه 1401 به دبیرخانه چهارمین دوره جایزه واقع در زنجان، میدان استقلال، ساختمان مرکزی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان ارسال کند.

لازم به ذکر است آثار دریافت شده بازگردانده نخواهد شد. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 33553501-024 تماس بگیرند.

پر بازدیدها
بازدید 1391
فراخوان ثبت‌نام برای دریافت کاغذ ایرانی

برای مشاهده کلیک کنید

بازدید 1276
دوره آموزش مستندنگاری برگزار می‌شود

برای مشاهده کلیک کنید

بازدید 1243
انتقال سامانه‌های خانه کتاب و ادبیات ایران به زیرساخت جدید

برای مشاهده کلیک کنید

بازدید 1077
آغاز فعالیت سامانه فروش کتاب

برای مشاهده کلیک کنید

بازدید 857
ابعاد فنی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران بررسی شد

برای مشاهده کلیک کنید