ورود ثبت نام

«امریکای لاتین و فرصت‌های ترجمه معکوس» بررسی می‌شود  | خانه کتاب و ادبیات ایران
13:34 - 1401/05/31 | بازدید 230

در «دوشنبه‌ها با نشر بین‌الملل»؛

«امریکای لاتین و فرصت‌های ترجمه معکوس» بررسی می‌شود

نشست «امریکای لاتین و فرصت‌های ترجمه معکوس» دومین نشست از سلسله نشست‌های «دوشنبه‌ها با نشر بین‌الملل» دوشنبه (سی‌ویکم مرداد ماه 1401) در خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، دومین نشست از سلسله نشست‌های«دوشنبه‌ها با نشر بین‌الملل» با عنوان «امریکای لاتین و فرصت‌های ترجمه معکوس» از سوی اداره کل مجامع، تشکل‌ها و فعالیت‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری خانه کتاب و ادبیات ایران دوشنبه(سی‌ویکم مرداد ماه 1401) برگزار می‌شود.

 

در این نشست فرهاد فلاح (فعال حوزه ترجمه معکوس در عرصه بین‌الملل)، ناصر خزرجی(مدیر انتشارات الرساله برزیل) و مریم رونق(کارشناس مجری) درباره «امریکای لاتین و فرصت‌های ترجمه معکوس» صحبت خواهند کرد.

 

 علاقه‌مندان برای حضور در این نشست می‌توانند دوشنبه (سی ویکم مرداد ماه 1401) ساعت 11 به خانه کتاب و ادبیات ایران واقع در خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان فلسطین و شهید برادران مظفرجنوبی، پلاک 1080، طبقه منهای یک، سالن عاشوری مراجعه کنند.

این نشست همچنین به صورت زنده از آپارات به نشانی aparat.com/khaneketab/live   و پلتفرم اسکای روم https://www.skyroom.online/ch/majame1399/south-america پخش خواهد شد.

 

دبیرخانه طرح گرنت، رویداد «دوشنبه‌ها با نشر بین‌الملل»را با هدف آموزش‌های کاربردی و آشنایی ناشران و نویسندگان با بازارهای نشر جهانی، برگزار می‌کند و موضوعاتی همچون وضعیت نشر سایر کشورها، طرح‌های حمایتی نشر سایر کشورها، آشنایی با ناشران خارجی، جایگاه آژانس‌های ادبی و وضعیت ترجمه در نشست های این رویداد بررسی می‌شوند.

 

 


اخبار مرتبط

برچسب ها
دوشنبه‌ها با نشر بین‌الملل اداره کل مجامع، تشکل‌ها و فعالیت‌های فرهنگی دبیرخانه طرح گرنت
پر بازدیدها
بازدید 8904
خرید کتاب از کتابفروشی ها با یارانه دولت آغاز شد

برای مشاهده کلیک کنید

بازدید 3159
آغاز فعالیت سامانه فروش کتاب

برای مشاهده کلیک کنید

بازدید 1967
فراخوان ثبت‌نام برای دریافت کاغذ ایرانی

برای مشاهده کلیک کنید

بازدید 1764
دوره آموزش مستندنگاری برگزار می‌شود

برای مشاهده کلیک کنید

بازدید 1651
انتقال سامانه‌های خانه کتاب و ادبیات ایران به زیرساخت جدید

برای مشاهده کلیک کنید