موسسه مهاجرتی تیدی پارس از موسسات مهاجرتی معتبر بوده و با داشتن وکلای با تجربه، در زمینه مهاجرت بهترین راهکارها را به افرادی که قصد اخذ اقامت کشورهای اروپایی را دارند، ارائه می دهد.

اقامت اروپا

اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری یکی از بهترین و پربازده ترین روش ها برای مهاجرت به اروپا است. افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی را دارند می توانند از طریق خرید خانه یا ثبت شرکت در کشورهای اروپایی اقدام به سرمایه گذاری کرده و در نهایت اقامت آن کشور را اخذ نمایند. یکی از اقدامات اولیه برای مهاجرت به اروپا، مراجعه به سفارت کشور مورد نظر و درخواست ویزای شنگن از سفارت آن کشور می باشد. افراد متقاضی برای گرفتن ویزای شنگن باید در ابتدا به سفارت کشور مورد نظر مراجعه کرده و در صورت دریافت ویزا می توانند سایر اقدامات لازم را انجام دهند. کشورهای اروپایی شرایط مختلفی از نظر کاری، تحصیلی و مالی برای افراد مهاجر در نظر گرفته اند. بسیاری از کشورهای اروپایی به افراد سرمایه گذار نیاز بیشتری دارند و به همین دلیل از طریق ویزای سرمایه گذاری به افراد اقامت می دهند. افراد متقاضی می توانند با سرمایه گذاری از طریق خرید ملک و یا ثبت شرکت در کشور مورد نظر سرمایه گذاری کرده و به آن کشور مهاجرت کنند. یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری کشور اتریش است. کشور اتریش در سال های اخیر به عنوان یکی از ثروتمندترین کشورهای اروپایی در بین افراد شناخته شده است. این کشور یکی از بهترین کشورها برای سرمایه گذاری است و بسیاری از افراد از طریق سرمایه گذاری اقامت این کشور را به دست می آورند. یکی از نکات قابل توجه در مورد سرمایه گذاری در این کشور این است که افراد متقاضی فقط با بعضی از انواع سرمایه گذاری می توانند اقامت دائمی این کشور را به دست آورند. متقاضیان با سرمایه گذاری در زمینه تجارت و فن آوری اطلاعات، شانس و موقعیت بهتری برای اخذ اقامت این کشور خواهند داشت. از آن جایی که کشور اتریش عضو چند سازمان بین المللی از جمله سازمان تجارت جهانی، بانک های جهانی و همچنین سازمان همکاری و توسعه اقتصادی است، بهتر است افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند، بیشتر در این زمینه ها فعالیت داشته باشند. دولت اتریش قوانینی برای سرمایه گذاری در نظر گرفته است و طبق این قوانین افراد متقاضی برای اخذ اقامت این کشور باید به دولت اتریش کمک کنند. سرمایه گذاری در کشور اتریش باید به طور کاملاً قانونی صورت گیرد. این سرمایه گذاری ها فقط در پروژه هایی قابل اجرا است که از طرف دولت تصویب و تایید شده باشد. متقاضیانی که به قصد سرمایه گذاری به کشور اتریش مهاجرت می کنند، باید در ابتدا مبلغ مشخصی که برای سرمایه گذاری معین شده است را به طور نقدی به دولت پرداخت کنند. کمترین مبلغی که دولت اتریش برای سرمایه گذاری تعیین کرده است، در حدود 3 ملیون یورو می باشد. افراد متقاضی باید هزینه هایی برای کارشناسی، ترجمه مدارک و پست پرداخت کنند ولی در صورتی که شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری را نداشته باشند، دولت فقط مبلغ سه ملیون یورو را به آنها پس می دهد و سایر هزینه ها به افراد برگردانده نمی شود.


اقامت اسلواکی

اسلواکی از کشورهای اروپایی حوزه شنگن بوده و با توجه به این که اخذ اقامت این کشور در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی راحت تر است، بسیاری از افراد این کشور را برای مهاجرت انتخاب می کنند. یکی از بهترین روش ها برای مهاجرت به کشور اسلواکی، اقامت از طریق تحصیل و دریافت ویزای تحصیلی است. مهاجرت به این کشور از طریق ویزای تحصیلی، هزینه کمتری در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی دارد در نتیجه بسیاری از افراد کشور اسلواکی را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند. تحصیل در کشور اسلواکی به زبان اسلواکیایی هزینه ایی نداشته و افراد می توانند کاملاً رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه ایی در این کشور درس بخوانند. اگر افراد متقاضی به زبان اسلواکیایی تسلط کافی نداشته باشد و بخواهند به زبان انگلیسی ادامه تحصیل دهند، باید هزینه های تحصیلی خود را پرداخت کنند. یکی دیگر از متداول ترین روش ها برای اخذ اقامت کشور اسلواکی، اقامت کاری است. افراد متقاضی با داشتن ویزای کاری می توانند اقامت این کشور را بگیرند. افراد متقاضی برای دریافت اقامت کاری اسلواکی باید حداقل به مدت پنج سال در این کشور کار کرده و مالیات پرداخت کنند. در حقیقت می توان گفت افراد برای دریافت اقامت کاری کشور اسلواکی، باید از طرف یک شرکت معتبر، یک دعوتنامه کاری داشته باشند. افراد متقاضی با داشتن این دعوتنامه کاری و در صورت پیدا کردن شغلی مناسب، می توانند اقامت این کشور را دریافت کنند.

اقامت سوئد از طریق ثبت شرکت

یکی از روش ها برای اخذ اقامت کشور سوئد، اقامت سوئد از طریق ثبت شرکت است و متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند می توانند از این طریق به کشور سوئد مهاجرت کنند. متقاضیان می توانند از طریق ثبت شرکت در کشور سوئد، اقامت دو ساله این کشور را بگیرند. افراد متقاضی این امکان را دارند که همزمان با وارد شدن به این کشور و ارائه مدارک مورد نیاز، کارت اقامت موقت را دریافت کنند. افراد در این دو سال باید شرکتی راه اندازی کرده و سپس فعالیت اقتصادی خود را آغاز کنند. افراد متقاضی می توانند بعد از دو سال، به اداره مهاجرت کشور سوئد رفته و درخواست اقامت دائم کنند. بعد از این که افراد متقاضی درخواست خود را برای اقامت دائم به دولت ارائه نمودند، اداره مهاجرت کلیه فعالیت های آنها را بررسی کرده و در صورتی که جرمی نداشته باشند، برای آنها کارت اقامت دائم صادر می کند. دولت بعد از بررسی شرایط افراد متقاضی در این دو سال، در صورتی که آنها تمام شرایط لازم برای اخذ اقامت را داشته باشد، به این افراد اقامت دائم می دهد. در حقیقت می توان گفت با وجود مالیات سنگینی که کشورهای اسکاندیناوی برای افراد مشخص کرده اند، این کشورها از رفاه نسبتاً زیادی برخوردار هستند. کشور سوئد با توجه به قدرت اقتصادی بالایی که دارد، یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری است. سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در کشور سوئد موجب می شود که افراد متقاضی در اقتصاد این کشور سهیم شده و از سود این سرمایه گذاری نیز بهره مند خواهند شد. افراد متقاضی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور می توانند از تمام مزایایی که دولت سوئد برای اخذ اقامت در اختیار آنها قرار داده، استفاده کنند. در حقیقت سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت یکی از بهترین روش ها برای سرمایه گذاری در این کشور بوده و دولت این کشور به افرادی که در این کشور اقدام به ثبت شرکت می کنند، اقامت می دهد.